החברה לפיתוח תוכניות לטיפוח רגשי וחברתי לילדים ובני נוער, צוותי חינוך והורים. באמצעות כלים מעולם NLP

דבר המנכ”לית

“מאז ומתמיד שאפתנות היתה הערך שהוביל אותי בכל דבר שעשיתי.
תקופת הילדות והנערות הייתה ברובה לא קלה מהמון בחינות. מילדה מאותגרת קשב, עם קושי בויסות החושי והרגשי, ולאחר מכן נערה עם קשיים חברתיים, נטולת כישורים בסיסיים, הפכתי להיות טיפוס בר שקט אולם מרדן וחרד.

מאז גיל 21 אני עובדת כעצמאית עם ילדים.
בעבר, נחשבנו אני וחבריי לילדים נכשלים כי לא הצלחנו לספק את הסחורה מבחינה לימודית. ערכים כמו יצירתיות, חשיבה רגשית עמוקה, יכולת לזהות הזדמנויות, משחק ותיאטרון או עבודה בחומר היו שם תמיד אבל לא היה להם מקום בבית הספר.

אנשי “מוח שמאל” (אלו שהם לוגיים בחשיבה, מובנים ומסודרים) קבעו את החוקים והשאירו את אנשי “מוח ימין” (יותר אינטואיטיביים, בעלי דמיון מפותח, יצירתיים, מכוונים לרגש ולנשמה) שאני נמניתי עליהם בצד החלש. באחד המאמרים קראתי בהתרגשות גדולה שתקופה זו היא תקופת הרנסאנס של אנשי מוח ימין והגיעה העת שהם יובילו את הלך הרוח בסביבתם.
וכך, מבלי להרגיש, נולדה לה תוכנית חינוכית בשם המסע אל ההר, שאספה לתוכה את כל הכישורים והיכולות הטבעיות שלי, ועשתה מהפך בתוך בתי הספר כתוכנית מובילה אשר נותנת מענה בדיוק לילדים הדומים לי.
התוכנית שבניתי על עקרונות ה-NLP, אותם למדתי במשך שנים רבות, נותנת מקום לשיח רגשי על התמודדויות חברתיות מורכבות ומלמדת את הילדים בכלים הטבעיים שלהם כיצד ליצור תקשורת מיטבית ולפתח תחושת מסוגלות.

תוכנית המסע אל ההר קיבלה את אישור משרד החינוך וכלולה במאגר התוכניות שבמערכת הגפ”ן (גמישות פדגוגית ניהולית).

חשוב לנו!

חשוב לנו

שתוכנית המסע אל ההר תגיע לכל בית ספר יסודי וחטיבת ביניים ברחבי הארץ

חשוב לנו

שילדים יתמללו את רגשותיהם ויביעו את עצמם טוב יותר

חשוב לנו

שיגדל פה דור של ילדים עם מודעות עצמית גבוהה

חשוב לנו

שהילדים ירגישו כי הם מסוגלים והשמים הם רק ההתחלה עבורם

חשוב לנו

ליצור השפעה על צוותי החינוך ולהנחיל שפה חיובית מקדמת בבתי הספר ובכלל